Evropa2online
Evropa2online

Posloucháte Rádio Evropa 2 online


Které moderátory můžete slyšet na Evropě 2? Jsou to ti nejlepší ve svém oboru. Každý z nich jako by se narodil pro rádio Evropa 2. Je jasné, že moderovat na Evropě 2 není práce pro každého a ne všichni na to mají. Poslechněte si tyto lidi a budete překvapeni, vždy jsou to lidi na svém místě, kteří ví co dìlají. Od rána do večera, sedm dní v týdnu uslyšíte příjemný mix hudebních žánrů a zábavy. Na Evropě 2 se nenudíte!

V poslední době můžete vidět ty nejznámější moderátory z rádia Evropa 2 i v různých televizních pořadech. Ne však všechyn. Lidi v rádiu, kteří do Vás prostřednictvím rádia nebo online vysílání Evropy 2 chrlí informace vtipy a mraky kvalitní moderní hudby. Ale víte jací opravdu jsou? co mají rádi? A jak vypadají? Zde mát profily jednotlivých moderátorů, které jsou umístěny na oficiálních stránkách rádia Evropa 2.

Leoš Mareš - Profil - Youtube

Patrik Hezucký - Profil - Youtube

Libor Bouček - Profil - Youtube

Agáta Hanychová - Profil - Youtube

Pavel Cejnar - Profil - Youtube

Ondra Vodný - Profil - Youtube

Jirka Formánek - Profil - Youtube

Lenka Vodná - Profil - Youtube

Lucie Šilhánová - Profil - Youtube

Karel Zídka - Profil - Youtube

Štìpán Sokol - Profil - Youtube

Michaela Salačová - Profil - Youtube

Michael Burian - Profil - Youtube

DJ Neo - Profil - Youtube

DJ Tiësto - Profil - Youtube

Díky kvalitní práci a moderním pojetí řízení a vedení tohoto známého a populárního rádia je Evropa 2 vyhledávané rádio, které láká posluchače svým originálním stlyem vysílání. Jen řekněte. Kdo nezná Ranní show na Evropě 2?