Evropa2online
Evropa2online

:: Moderátoři na rádiu Evropa 2 ::


Internetové stránky www.evropa2online.cz jsou neoficiální stránky o populárním rádiu Evropa 2. Na této stránce uvedu něco o nejznámějších moderátorech, hlavně krátké informace z médií a jejich charakteristiku tak jak je vidím.


Stránka o moderátorech se připravuje, a není tudíž kompletní

Leoš Mareš
Tato persóna českého šoubyznysu se pro rádio Evropa 2 stala, troufám si říct, nepostradatelnou. Jako moderátor Evropy se stal jejím symbolem. Spolu s Patrikem Heztským a Luckou Šilhánovou je moderátor pořadu Ranní show. Leoše tedy můžete každé pracovní ráné od šesti do devítí slyšet v éteru Evropy 2. Leošovy pěvecké ambice jsou /naštěstí/ pryč, ikdyž jeho citace textu můžeme slyšet v rádiu Evropa 2 ještě i teď. Snad už definitivně skoncoval alespoň s jeho kožichy ;]

Patrik Hezutský
Asi nejbláznivější modetátor působ v rádiu od roku 1997, takže patří k další starousedlíkům. Jeho nevybíravé fórky a svérázné názory jej naprosto odlišují od Leoše, který už je pravda trochu klidnější. Jelikož je Patrik nezadaný, nebo se tak alespoň prezentuje, může si dovolit svoje naddržené kecy, poznámky a připomínky k ženám /téměř všeho věku/. V naší anketě, která tu byla koncem roku 2009 jste Patrika označili jako člověka, který by Vám v ranní show nejvíc chyběl. Tento výsledek byl pro mě překvapující.